Radek Jonáš

Předseda představenstva, generální ředitel

Radek JonášSnad každý jako malý snil o své budoucnosti. Ne zrovna všem se tyto sny vyplnily. Někteří lidé si myslí, že jim v plnění jejich snů brání jejich okolí, lidé kolem nich. A ani nechtějí hledat příčinu někde jinde. Asi tuší, že jediný člověk, který je nám schopen zabránit v úspěchu jsme jen my sami!

Jiní říkají, že neměli štěstí, nebo že nebyli ve správný čas na správném místě. Nemyslím si, že je to o čase. Protože Nejlepší čas je právě teď. A nesouhlasím ani s tím místem. Myslím si, že místo místa, by tam mělo být jasné odhodlání udělat změnu a jít si za svým cílem.

Každý úspěšný člověk, který dosáhl úspěchu, měl jasný cíl. Přesně věděl, co chce a kam chce dojít. A hlavně nepolevil, dokud toho nedosáhl. To je úspěch.

A pokud by jste přece jenom trvali na tom, že je to o čase a o místě, tak právě teď jste ve správný čas na správném místě.

Kdybych se chtěl stát tulákem, hledal bych poučení a radu u toho nejzkušenějšího tuláka, kterého bych našel. Kdybych se chtěl stát zkrachovalou existencí, hledal bych radu u lidí, kteří nikdy nedosáhli úspěchu. Kdybych se chtěl stát úspěšným ve všech směrech, porozhlédl bych se po těch, co jsou úspěšní a udělal bych to, co oni.

Joseph Marshall Wade