Máte sjednané pojištění občanské odpovědnosti?

Za posledních 5 let narostl počet škod o 74 % na téměř 300 milionům korun ročně. Pojištění odpovědnosti má ale sjednáno pouze 30% občanů. Neúmyslné rozbití zboží v obchodě, vytopení sousedů, škody zaviněné našimi dětmi či domácími mazlíčky, zranění třetích osob při sportovních aktivitách – to všechno nás přitom může kdykoliv potkat. A jaká je cena pojištění? V průměru 430 Kč na rok.

Víte, že na povinném a havarijním pojištění se dá ušetřit stovky až tisíce korun?

Ano, je tomu opravdu tak. Denně nás o tom přesvědčují desítky našich spokojených klientů, kterým jsme schopni nabídnout exklusivní slevy až 50%.

Používáte svůj vůz k jízdě do práce nebo dokonce jako pracovní prostředek? Máte dostatečně vysokou finanční rezervu, abyste v případě havárie mohli vůz ihned opravit? Pokud ne, může pro Vás být řešení havarijní pojištění. Na rozdíl od povinného ručení kryje i škody, které řidič způsobí svým zaviněním.

Smutnou statistikou je, že každých 40 minut je v Česku odcizen 1 automobil. Zloději si tak denně přijdou minimálně na 5,5 milionů Kč. Až 50% odcizených aut jsou Škodovky, ale ani ostatní značky se zlodějům nevyhnou.

Krádeži Vašeho automobilu nezabráníme, ale poradíme Vám jak dobrým pojištěním kompenzovat škodu, která Vám vznikne.

Spočítejte si kolik můžeme ušetřit i Vám

Chci poradit od finančního poradce

 

Máte svůj majetek dobře pojištěný?

Víte, která je nejčastější majetková škoda v domácnostech? Únik vody! Vytopení domácnosti už řešilo 46% Čechů. Druhou nejčastější pojistnou událostí je vloupání, se kterým se setkalo 29% obyvatelstva. Pak následují krupobití, vandalismus, vichřice a mráz. Máte správně nastavenou smlouvu? Pokud nevíte, poradíme vám.

Podle průzkumů má 71% Čechů sjednáno majetkové pojištění. Přitom ale většina dotázaných uvádí, že smlouvu nikdy neupravovala.

Stejně důležité jako být pojištěn, je i smlouvu aktualizovat. Hodnota Vaší nemovitosti se totiž v čase zvyšuje minimálně o inflaci. Pokud dům zateplujete, měníte střechu či okna nebo kupujete nové vybavení, je nutné pojistnou částku navýšit. Jinak se vystavují riziku podpojištění.

Co to pro klienta znamená? Málo peněz!

Nemovitost si pojistil před 15ti lety na 2 miliony. Dnes má hodnotu 4 miliony. Pokud jeho dům shoří, pojišťovna mu vyplatí pouhý 1 milion Kč!

Pojištění nemám. Zkuste si představit, že o Váš majetek ze dne na den přijdete. Měli byste v takovéto situaci dostatek financí, abyste si hned mohli pořídit ten samý?

Mám zájem sjednat pojištění

 

Slyšeli jste o pojištění odpovědnosti?

Mezi klienty je často neznámé, ale my si myslíme, že by v žádné rodině určitě nemělo chybět. Mnohdy se totiž jedná o desetitisícové škody. Zhodnoťte sami, jestli tyto běžné životní situace mohou nastat i u Vás.

Příklady častých odpovědnostních škod:

  • Děti převrhnou regál se zbožím v prodejně
  • Pes zakousne sousedovi slepice
  • Způsobíte nehodu jako cyklista
  • Z vaší střechy spadne taška a někoho zraní nebo něco poškodí
  • Z neopatrnosti rozbijete majetek Vašeho zaměstnavatele

Nic neplaťte! Buďte chytří a přenechte odpovědnost na pojišťovně. Ta škody uhradí za vás. A co Vás to bude stát ? V průměru pouhých 400 Kč ročně.

Mám zájem sjednat pojištění