Každý rok přibývá 30 000 nových invalidních důchodců. Invalidní důchod ale ani zdaleka nekompenzuje trvalý propad příjmů, který může nastat. Při průměrné výši hrubé mzdy dojde k poklesu příjmu o 75% v nejmírnějším stupni invalidity. Neumíme zařídit, aby se vám nestala pojistná událost. Pomůžeme vám ale zajistit finanční rezervu pro tyto případy, kdy je to opravdu potřeba.

Víte, které události nejčastěji ohrožují Váš příjem?

Nemoc, úraz, ztráta zaměstnaní – To jsou rizika, která si často nepřipouštíme, ale přitom se s nimi každý z nás může velice jednoduše potkat. V důsledku se tak můžeme dostat do nepříjemné finanční situace. Pak už nám zbývá jen otázka, čeho všeho se můžu vzdát, abych udržel finanční standard své rodiny a nemusel finančně strádat.

Pouhých 60%! Zhruba tolik dostane ze své mzdy zaměstnanec, pokud bude dlouhodobě pracovně neschopný.

Vůbec nic! Tolik dostane OSVČ, pokud si neplatí nemocenské pojištění!

Zdá se Vám to málo ? Poradíme Vám.

Nemůžeme Vám garantovat, že se Vám nestane žádná pojistná událost. Můžeme Vám ale slíbit, že správně nastaveným pojištěním Vám pomůžeme zvládnout finanční zátěž, která Vám tím bude způsobena.

Proč životní pojištění?
  • Splácíte úvěr?
  • Jste hlavní živitel rodiny?
  • Jsou na Vašich příjmech závislé další osoby (např. děti, rodiče)?

To jsou jen nejčastější příklady životních situací, kdy byste pojištění měli zvážit. Život nám chystá různé scénáře. Upřímně doufáme, že prožijete jenom ty dobré a pozitivní. Ale může se stát, že ze dne na den onemocníte nebo se Vám stane vážný úraz a Váš příjem se rapidně sníží. Měli byste vytvořenou dostatečnou finanční rezervu, která by Vás kryla při těchto nepříznivých chvílích? Na jak dlouho by Vám vydržela? Co když kvůli zdravotnímu omezení už nebudete moci vykonávat Vaši práci? Tohle jsou situace, na které byste měli mít spolehlivé zajištění, které Vám pomůže, když to bude nutné.

Nevíte, jaké zvolit pojistné částky nebo který produkt je pro Vás vhodný? Nechte tyto starosti na nás. Pomůžeme Vám a společně s Vámi vybere to nejlepší z trhu tak, aby pojištění odpovídalo Vašim požadavkům a finančním možnostem.

Chcete poradit, jestli je Vaše pojištění správně nastavené?

Napište nám. Pokud je nastavené správně, získáte jistotu a nestranný názor odborníka z oblasti financí. Pokud není, rádi Vám poradíme.

Chci poradit od finančního poradce