Přemýšlíte o vlastním bydlení?

Mít vlastní střechu nad hlavou je snad základní potřebou každého z nás. Jestli přemýšlíte o svém bydlení, teď je ta nejlepší příležitost.

Nemáte přehled o úrokových sazbách? Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší.

Spotřebitelské úvěry

Rádi byste jeli na dovolenou nebo si pořídili automobil či novou pračku, ale nemáte na to dostatek vlastních financí? Řešením pro Vás může být spotřebitelský úvěr. Důkladně zvažte, u které instituce si peníze půjčíte.

Většina lidí se spokojí s první nabídkou a výběru věnují málo času. Mnohem více času věnují právě výběru levnější pračky. I když ušetří na spotřebiči, mohou prodělat tisíce korun na drahé půjčce.

Ani vlastní banka není jistotou nejvýhodnější nabídky. Na akční úrokové sazby většina klientů nedosáhne. Úvěr mohou prodražit poplatky za sjednání úvěru a případné další služby nebo pojištění. Pro porovnání nabídek je nejvhodnějším ukazatelem RPSN.

Nenechávejte svá rozhodnutí náhodě a svěřte je do rukou odborníků. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími finančními institucemi na trhu a pro své klienty vybíráme to nejlepší.

Chci poradit od úvěrového specialisty

 

Refinancování půjček? Ano!

Máte spotřebitelský úvěr, kde platíte spoustu poplatků a máte vysokou splátku? Ušetřete. Úroková sazba lze snížit převedením úvěru k jiné bance.

 

Konsolidace

Máte sjednáno více úvěrů a splátky Vás finančně hodně zatěžují? Úvěry lze sloučit do jednoho a splátky snížit třeba o polovinu.

Co všechno lze konsolidovat? Půjčky, kreditky, leasing i kontokorent. Počet půjček nehraje roli, jediné omezení představuje celková výše závazků.

Jak konsolidace probíhá? Všechny vaše závazky se převedou na jednu půjčku. Ta za vás splatí všechny staré úvěry. Novou půjčku si můžete nastavit podle aktuálních potřeb a ulevit tak svým výdajům.

Jaké další úvěrové služby nabízíme svým klientům?

  • Úvěry pro podnikatele
  • Úvěry pro SVJ