Investice do vzdělání nese nejvyšší úrok

Každá prosperující společnost staví pevné základy na efektivním systému vzdělávání. Ani my nejsme výjimkou.

AKROPOL má propracovaný a efektivní systém vzdělávání, který poradce neustále motivuje nejen ke zvyšování odborných produktových znalostí, ale i prodejních dovedností. Je to totiž nástroj, který umožní každému poradci ovlivnit nejen svůj profesní život, ale i kariéru a příjem.

Jak podporujeme vzdělávání našich poradců?

  • Produktová školení na školících centrech, jak na úrovni interních, tak externích profesionálních lektorů
  • Prodejní dovednosti: provedení celým poradenským procesem, aby se poradci při cestě za svým úspěchem neztratili
  • Manažerské semináře: manažerské dovednosti, finanční plánování, komunikační a prezentační dovednosti, práce s týmem
  • Produktové mítinky s našimi metodiky: aktuální informace z celého finančního trhu, které zpracovává metodické a analytické oddělení
  • Technické semináře pro nováčky
  • Webový portál Akronet: poradci zde najdou všechny produktové informace, novinky, kalkulačky a vše, co ke své praci potřebují
  • AKROPOL zpravodajství: celofiremní novinky, akce a informace ze světa financí
  • Tutoriály: videoprezentace na práci s kalkulačkami a produktová školení

 

Školící centra AKROPOL

Kanceláře a školící centra

AKROPOL financuje školící a vzdělávací centra. Je pro nás důležité, aby se poradci cítili dobře a uvolněně. V těchto prostorách pak probíhají veškerá školení, mítinky, porady či pracovní workshopy. Poradci je mohou využít i jako klientská centra.

Dobře víme, že vzhled kanceláří významně ovlivňuje vnímání současných i budoucích klientů a celé široké veřejnosti. Proto neustále zřizujeme nové reprezentativní kanceláře obchodních agentur.

Zpravodajství AKROPOL

Informace rychle a pohodlně – AKROPOL zpravodajství

Líbilo by se Vám vědět o všech důležitých informacích ze světa financí během pěti minut z pohodlí domova? Našim poradcům rozhodně ano!

Proto jsme na začátku roku 2011 spustili webový informační portál. Zajímavou formou přinášíme veškeré informace z domácího i zahraničního trhu celé síti našich poradců. Na vysílání máme pozitivní zpětnou vazbu. Jedná se totiž o rychlou a efektivní komunikaci. Osvědčilo se nám, že se jedná o mnohem lepší způsob předávání informací, než rozesílání dlouhých zpráv a pokynů přes e-mail.

.
Tutoriály

Tutoriály

Abychom klientům mohli nabídnout opravdu to nejlepší z trhu, musí naši poradci znát desítky produktů. Nejedná se jen o produktové a metodické znalosti, ale i práce s kalkulačkami až po uzavírání smluv. A právě proto vytváříme tutoriály.

Obrovským pomocníkem jsou tutoriály na kalkulačky. Tyto krátké videoprezentace řeší postup od vypracování kalkulace až po elektronické uzavření smlouvy. Další pomůckou jsou produktové tutoriály. Poradce se tak rychle dozví základní parametry produktu, metodické informace a celkové zhodnocení.

Proč jsou tutoriály u poradců oblíbené? Protože jim významně šetří čas, který by strávili studiem manuálů a produktových listů. Oni ho tak mohou použít tam, kde se jim jej nedostává. O naše zázemí se chceme podělit i s ostatními.

.
Přidejte se k nám do týmu