Nejrychlejší vyplácení provizí

Provize je bezesporu nejdůležitější odměnou, kterou poradce očekává. A pochopitelně, za hodně práce, chce i hodně peněz. Podle tohoto si poradci donedávna vybírali i společnost, se kterou chtějí spolupracovat. Proč donedávna? Protože dnes už jsou rozdíly v provizích nepatrné a všechny významné společnosti se v tomto směru vyrovnaly. Co je ale opravdu důležité? Rychlost a komfort při vyplácení.

Jsme absolutní jedničkou na trhu ve vyplácení zálohových provizí u životního pojištění.

Standardně se provize vyplácí, až ji pošle pojišťovna. To může trvat 3, 4, klidně i 5 měsíců. Poradce si tak jen těžko může naplánovat příjmy na příští měsíc.

A jak to funguje v Akropolu? Pokud odevzdáte smlouvu včetně všech potřebných dokumentů na centrálu Akropolu, hned následující měsíc vyplatíme zálohovou provizi v plné výši. Tohle je podle nás nejrychlejší vyplácení provizí na trhu.

Kariéra AKROPOL výkonnostně postupový systém

Nadstandardní provize

Kromě opravdu nadstandardních získatelských provizí, vyplácíme manažerům i velice zajímavé meziprovize za vedení týmu. Významnou rentou jsou i následné provize za péči o kmen. Ty jsou běžně vypláceny ve vyšších nebo manažerských stupních. V Akropolu je vyplácíme již od stupně Z – poradce začátečník. Jednoduše hned po uzavření prvního obchodu.

Od stupně 4 se manažeři podílí na vedení firmy, účastní se na akciovém programu a náleží jim manažerské provize vyplácené nad rámec standardních meziprovizí.

Chcete vědět, jak vypadá náš kariérní systém?

Máte noční můry z obhajovaní svého stupně?

Tak nic neobhajujte. Po našich poradcích žádné obhajování stupňů nechceme. Vážíme si lidí, kteří dosáhnou vyššího postavení. Kromě úsilí je to stojí spoustu času a energie. Místo pracovního nasazení ve stresu a obavách své lidi raději motivujeme a podporujeme zdravé konkurenční prostředí.

 

Přidejte se k nám do týmu