Dáváte si peníze bokem ?

Polovina Čechů si netvoří žádné finanční rezervy pro pokrytí nečekaných výdajů.

„Rozbila se nám pračka, je potřeba spravit automobil!“ - To je scénář, který může nastat v každé rodině. Byly byste schopni ihned pračku opravit nebo byste si museli půjčit peníze? Naši klienti jsou na to připraveni, protože si krátkodobou finanční rezervu tvoří. Vyhýbají se tak zbytečnému zadlužování.

Chcete vědět v jaké výši a kde rezervu tvořit, aby se Vám peníze zhodnocovaly a byly kdykoliv k dispozici?

Chci poradit od finančního poradce

 

Koruna ke koruně, naspořím si pohodlně

Jaké máte plány do budoucna? Chcete si koupit automobil, zajistit finanční polštář pro děti, rekonstruovat dům či byt nebo naspořit na dovolenou snů? Rozumnější cesta, než si na své plány půjčit, je naspořit si na ně. Ať posíláte peníze na své spoření nebo je posíláte bance na splátku půjčky, tak či tak z Vašeho rozpočtu odejdou. Ale s tím rozdílem, že spoření je pro Vás mnohonásobně levnější.

Myslíte si, že investování je jen pro bohaté?

Rozhodně NE. Investovat můžete už od 100 Kč měsíčně. Pravidelnými vklady můžete i po malých částkách dosáhnout zajímavých výsledků.

Pokud budete měsíčně investovat 1000 Kč, za 20 let při zhodnocení 6% ročně naspoříte 455 000 Kč. Přitom do své investice vložíte jen 240 000 tisíc.

Požadujete u své investice garanci nebo jste ochotni podstoupit riziko? Potřebujete své peníze za 2 roky nebo až za 10 let? Jsme si vědomi toho, že přání klientů se liší a jsou velice individuální. Proto se staráme o to, aby naše portfolio bylo široké a mohli jsme vyhovět všem požadavkům našich klientů.

Chci poradit od finančního poradce

 

Nevěříte papírovým penězům?

Banky a vlády neustále zvyšují množství peněz v oběhu a papírové peníze tak neustále ztrácejí svoji hodnotu. Inflace ve výši pouhých 3 % ročně způsobí 50% ztrátu hodnoty za 20 let !

Drahé kovy jsou po tisíciletí vnímány jako stabilní hodnota. Pokud i Vy hledáte něco, co uchová hodnotu Vašich peněz, drahé kovy pro Vás mohou být jednou z možností.

Chci poradit od finančního poradce